Seminář Mindfulness praxe jako součást moderní péče o duševní zdraví aneb jak zvládat stres.

5. 12. 2024
 Hradec Králové
 1500,-Kč vč. DPH, členové KHK KHK 1200,-Kč vč. DPH

„Vlny nezastavíš, nauč se plavat.“

Chcete se naučit lépe zvládat stres už během pracovního dne a nenosit si v hlavě práci domů?

Srdečně Vás zveme na seminář Mindfulness praxe jako součást moderní péče o duševní zdraví.

Kdy: 5. PROSINCE 2024, od 13:00 hod. do 15:00 hod.
Kde: Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje, Škroupova 957, Hradec Králové

PRO KOHO je seminář určen?
Pro zralé osobnosti připravené jít o krok dál za povrchní koncepty a stereotypy tradičního osobnostního rozvoje.

CO JE CÍLEM?
Seznámení se základními principy mindfulness, jako osvědčeného mentálního tréninku a pokročilého přístupu ke zpracovávání nepříjemných emocí. Přehled pozitivních přínosů mindfulness v práci/byznyse a osobním životě, např. zklidnění myšlenek, tělesná relaxace a lepší spánek, větší nadhled, kreativita, motivace, větší vnitřní svoboda. Praktická ukázka využití jednoduchých technik.

CO JE OBSAHEM SEMINÁŘE?

• Co je a není mindfulness
  • Pozice vědomého pozorovatele, nebo autopilot
  • Provázanost myšlenek, emocí a tělesných pocitů
  • Přínosy mindfulness v osobním i pracovním životě
  • Dotazy, praktické tipy a krátké ukázky jednoduchých postupů

LEKTORKA
Světla Deer se rozvoji a vzdělávání dospělých, i vlastnímu sebepoznání, věnuje téměř 20 let. Čerpá z poznatků neurovědy, aplikované psychologie, koučovacího výcviku i NLP a hlavně vlastní mindfulness praxe. Čtyři roky se zabývala pedagogickou činností na SŠ. Předtím pracovala pro soukromé výrobní firmy i nadnárodní korporace.

Účastnický poplatek:
1500,-Kč vč. DPH