Představení člena Krajské hospodářské komory KHK, jednatelství Trutnov

15. 8. 2023

Maserské studio AP Masáže Alena Špicarová, sídlo firmy na adrese Bulharská 59, 54101 Vnitřní město. IČO:19200293,DIČ:CZ 453183384, email:spicarova.masaze@outlook.cz

Jsme nové masérské studio sídlící v centru Trutnova

Provozujeme masérské rekondiční a regenerační služby, v klidném prostředí našeho salónu. Klientům nabízíme jak klasickou masáž, tak i ruční lymfodrenáž, dále nápravné techniky – Dornovu metodu a Breussovu masáž.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně,

dle problémů s pohybovým aparátem.

Využívám své znalosti psychosomatiky.

Při provádění regeneračních technik, v případě potřeby využívám lávových kamenů a vakuoterapie.

Využívám také znalostí Trigger pointů.

Své znalosti budu dále rozšiřovat o reflexologii a tejpování, abych klientům mohla co nejvíce pomoci s jejich pohybovými problémy.

V masáži dávám přednost kvalitním přírodním olejům.

Doporučuji klientům jednoduché cvičební techniky, aby svým problémům zabránili.

Svou službu budu rozšiřovat i o mobilního maséra, v pohodlí domova svých klientů.

Jsem přesvědčena, že v této složité době bude těchto služeb stále více potřeba, vzhledem ke snižujícímu se zájmu o sport naší dorůstající populace.

Členstvím v hospodářské komoře bychom rádi oslovili nové klienty, a tím jako firma rozšířili okruh našich zákazníků.